BU FIRSATLARA FIAT’SIZ KALMA! 3250 TL’YE VARAN iNDiRiMLER 20.000 TL 20 AY %0 FAiZ

13.10.2014

BU FIRSATLARA FIAT’SIZ KALMA! 3250 TL’YE VARAN iNDiRiMLER 20.000 TL 20 AY %0 FAiZ

 
Haber Detayı

Fiat 500L, ekim ayı boyunca 2500 TL indirimli ve 20.000 TL 20 ay %0 faizle!

01.10.2014

Fiat 500L, ekim ayı boyunca 2500 TL indirimli ve 20.000 TL 20 ay %0 faizle!

 
Haber Detayı

ESNAF VE KOBİLER iÇiN TÜRKiYE’DE BiR iLK: K2* YETKi BELGESi HEDiYE!

01.10.2014

K2* YETKİ BELGESİ’NİN 879 TL’LİK HARCINI BİZ ÖDÜYORUZ.

 
Haber Detayı

FIAT’TA FIRSAT BİTMEZ!

01.10.2014

Fiat’ta fırsatlar devam ediyor, EKİM ayına özel başlangıç fiyatları ve çok cazip ödeme koşullarıyla Fiat Showroom’larında.

 
Haber Detayı

FIAT TİCARİ ARAÇ ALAN ESNAF VE KOBİLERE K2* YETKİ BELGESİ HEDİYE!

01.10.2014

EKİM ayında Fiat’tan ticari araç alan esnaf ve kobiler evrak peşinde koşmuyor, K2* yetki belgesini de bedavaya alıyor, “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyor.

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.