2016 MODEL FIATLARDA YILIN İLK FIRSATI!

02.02.2016

Doblo ve Fiorino'da 24.000 TL 12 AY 0 FAİZ!

 
Haber Detayı

FIAT 500 AİLESİNDE 8.000 TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

05.02.2016

HAYALİNİ KURDUĞUNUZ FIAT 500, 500L ve 500X'e ŞİMDİ ÇOK YAKINSINIZ!

 
Haber Detayı

FIAT'tan 2016 Model Ticari Araçlarda Büyük Şubat Fırsatı!

02.02.2016

FIAT'tan 2016 model ticari araçlarda büyük şubat fırsatı. 18.000 TL 18 ay 0 % faizli kredi!

 
Haber Detayı

2016 Model Fiat Otomobillerde %0 Faizli Kredi!

02.02.2016

Yeni yıla yepyeni bir Fiat otomobil ile girmek isteyenler için, Şubat ayına özel 18.000 TL’ye 12 ay %0 faizli kredi fırsatı sizleri bekliyor.

 
Haber Detayı

2015 Model Fiat Ticari Araç Alan Esnaf Ve Kobilere Trafik Sigortası Hediye!

02.02.2016

Şubat ayı boyunca, “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştıran 10 Numara Fiat, ticari aracını yenilemek isteyen 10 Numara Fiat üyelerine özel 500₺ ’ye kadar Trafik Sigortası Desteği sunuyor.

 
Haber Detayı

2015 Model Fiat Otomobillerde Fırsatlar Şubat Ayında da Devam Ediyor!

02.02.2016

Yeni yıla yepyeni bir Fiat otomobil ile girmek isteyenler için, Şubat ayı boyunca 30.000 TL’ye 15 ay %0 faizli kredi fırsatı devam ediyor.

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.