ÖĞRETMENİM YENİ BİR FIAT'A NE DERSİNİZ?

23.11.2016

Öğretmenlere peşin alımlarda %13'e varan, kredili alımlarda %3'e varan indirimler Fiat showroom'larında.

 
Haber Detayı

ŞİMDİ BİR FIAT ALIN, YIL SONU DEFTERİ İNDİRİMLE KAPATIN.

17.11.2016

Şimdi Fiat showroom’larına gelen mali müşavirler, %13'e varan indirim avantajıyla yola çıkıyor.

 
Haber Detayı

FIAT , 0% faizli Kasım fırsatlarıyla ticari hayatta fark yaratıyor!

04.10.2016

FIAT, 0% faizli Kasım fırsatlarıyla ticari hayatta fark yaratıyor!

 
Haber Detayı

SONBAHARDA GÜNEŞİ HİSSETTİREN FIRSAT!

02.11.2016

Üstü açık FIAT 500C, Fiat 500 fiyatına.

 
Haber Detayı

PATRON DEDİĞİN HESABINI BİLİR!

04.11.2016

Geniş ailelerin büyük patronları için Fiat Doblo'lar 30.000 TL 24 ay 0 faiz fırsatıyla

 
Haber Detayı

Vodafone’lu Esnaflara özel FIAT ticari araçlarda 1.000 TL indirim fırsatı!

08.11.2016

Vodafone’lu Esnaflara özel Fiat ticari araçlarda 1.000 TL indirim fırsatı!

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.