BAZI FIRSATLAR YALNIZCA FIAT’TA OLUR!

04.11.2015

Kıyaslayın, araştırın, kendiniz görün! Hayalinizdeki ticari araçlara, yıl sonuna özel en iyi kredi oranları ve en iyi fiyatlarla sahip olma fırsatı, yalnızca Fiat showroom’larında!

 
Haber Detayı

FIRSAT DENİNCE BÜYÜKLÜK BUDUR!

04.11.2015

Fiat Freemont’ta kasım ayına özel 15.000 TL İNDİRİM!

 
Haber Detayı

PANDA’DAN BÜYÜK GÜZELLİK!

04.11.2015

Şıklığı ve konforuyla yolların güzeli Fiat Panda’da 4.700 TL İNDİRİM!

 
Haber Detayı

HIZLI OLAN KAZANSIN!

04.11.2015

Fiat Punto’da kasım ayına özel 8.500 TL İNDİRİM!

 
Haber Detayı

%0 FAİZLİ KREDİ VE YIL SONU FIRSAT KAMPANYASI BİR ARADA!

01.11.2015

İster 18.000₺ 12 ay için % 0 faiz fırsatından, isterseniz daha düşük peşinat ve daha uzun vade ile 30.000 ₺ 24 aya kadar % 0,89 faizli kredi avantajından yararlanın, dilediğiniz Fiat’a hemen kavuşun.

 
Haber Detayı

FİAT KASIM FIRSATLARIYLA TİCARİ HAYATTA FARK YARATIYOR!

01.11.2015

Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico araç modelleri Kasım ayı boyunca, 30.000 ₺’ye 24 Ay %0, Ducato araçlar ise 60.000 ₺’ye 48 Ay %0,96 faizli kredi veya peşin alımlarda cazip indirimlerle müşterileriyle buluşuyor.

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.