LINEA FIRSATI SiZE BAHAR GiBi GELECEK!

01.04.2015

Tüm ailenin favorisi Fiat Linea’da nisan ayına özel 20.000 TL 20 AY %0 FAiZ!

 
Haber Detayı

%0 FAİZLİ KREDİ İLE FIAT FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!

01.04.2015

Nisan ayına özel “20.000 TL 20 Ay 0% faiz” fırsatıyla Fiat otomobiller showroomlarında sizi bekliyor.

 
Haber Detayı

Fiorino Artık Daha Yakışıklı! 24.000 TL 2 YIL %0 FAiZ!

01.04.2015

Kıskanılacak yeniliklerle dolu Fiorino’ya, nisan ayına özel fırsatlarla sahip olmak istiyorsanız sizi Fiat showroom’larına bekliyoruz.

 
Haber Detayı

FIAT TİCARİ ARAÇ ALAN ESNAF VE KOBİLERE KASKO HEDİYE!

01.04.2015

FIAT TİCARİ ARAÇ ALAN ESNAF VE KOBİLERE KASKO HEDİYE!

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.