KOBi VE ESNAFLAR iÇiN TÜRKiYE’DE BiR iLK: K2* YETKi BELGESi HEDiYE!

23.09.2014

K2* YETKİ BELGESİ’NİN 879 TL’LİK HARCINI BİZ ÖDÜYORUZ.

 
Haber Detayı

TİCARİ ARAÇ SAHİPLERİNE ÖZEL AYRICALIKLAR

16.09.2014

ESKi ARACINIZI 1500 TL FAZLASINA ALIYORUZ;YENi ARACINIZI 20.000 TL 20 AY %0 FAiZLE VERiYORUZ!

 
Haber Detayı

TÜM AiLENiN FAVORiSi LINEA'DA EĞLENCE ŞiMDi PARMAĞINIZIN UCUNDA!

01.09.2014

Ailelerin favorisi Fiat Linea yenilendi! Artık Yeni Linea'da dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyle çok daha eğlenceli bir dünya elinizin altında.

 
Haber Detayı

FIAT PANDA’DAN GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ : 33.400 TL

03.09.2014

Şık tasarımı, konforu ve boyutlarının üstündeki performansıyla Fiat Panda, yine güzel bir hareketle karşınızda!

 
Haber Detayı

YENi DUCATO! BiNEN, BiLiYOR!

20.08.2014

Fiat Ducato ailesi yenilendi! Üstelik her ihtiyaca yönelik ürün gamıyla çok daha genişledi!

 
Haber Detayı

YAZ BİTTİ AMA FIAT’TA FIRSATLAR DEVAM EDİYOR!

01.09.2014

Yaz bitti ama Fiat’a fırsatlar devam ediyor, EYLÜL ayına özel başlangıç fiyatları ve çok cazip ödeme koşullarıyla Fiat Showroom’larında.

 
Haber Detayı

FIAT TİCARİ ARAÇ ALAN ESNAF VE KOBİLERE K2* YETKİ BELGESİ HEDİYE!

01.08.2014

EYLÜL ayında Fiat’tan ticari araç alan esnaf ve kobiler evrak peşinde koşmuyor, K2* yetki belgesini de bedavaya alıyor, “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyor.

 
Haber Detayı

BÜYÜKLÜĞÜN FORMÜLÜ: 69.900 TL X 2

01.08.2014

Fiat Freemont, size büyüklüğün formülünü veriyor. Yarısını şimdi, yarısını 1 yıl sonra ödeme fırsatıyla siz de bir Fiat Freemont sahibi olun, bu büyük formülü kaçırmayın.

 
Haber Detayı

NAViGASYON VE GERi GÖRÜŞ KAMERASI HEDiYE

06.08.2014

Hangi yaşta olursa olsun tarzını asla kaybetmeyenler için Fiat’tan 500L.

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.