FIAT TİCARİ ARAÇLARDA Yaz Şenliği tüm hızıyla devam ediyor! FIAT’tan tüm Ticari Araçlara %0 FAİZ!

04.08.2016

30.000 TL 20 AY 0 % FAİZLİ KREDİ ile 2016 model bir Doblo, Fiorino veya Pratico’ ya; 50.000 TL 12 AY 0 % FAİZLİ KREDİ ile 2016 model Ducato ve Fullback bir araca kolayca sahip olabilirsiniz.

 
Haber Detayı

%0 Faizli Kredi Avantajı ile FIAT Egea ve Linea Fırsatını Kaçırmayın!

04.08.2016

Yaz Bitmeden 0 Faizli Egea ve Linea Fırsatını Kaçırmayın!

 
Haber Detayı

BU YAZIN EN HAVALI FIRSATI!

04.08.2016

Üstü açık Fiat 500C, Fiat 500 fiyatına.

 
Haber Detayı

500L TARZI BÜYÜK FIRSAT!

04.08.2016

Tarzıyla fark yaratan Fiat 500L'nin dizel otomatik vitesi kısa bir süre için düz vites fiyatına!

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.