Patron yazı erken getirdi!

03.05.2016

Fiat Doblo mayıs ayına özel 30.000TL 20 ay 0 faiz.

 
Haber Detayı

İşi bileceksin, Fiorino'yu seçeceksin!

03.05.2016

Üstelik şimdi işi bilenler için 25.000 TL 25 ay 0 faiz!

 
Haber Detayı

FIAT’tan Ticari Araçlarda Bahar Fırsatı! 30.000 TL 20 AY 0 % FAİZLİ KREDİ!

03.05.2016

FIAT Doblo, Fiorino ve Pratico araç modelleri Mayıs ayına özel, 30.000 ₺’ye 20 Ay %0, Ducato araçlar ise 50.000 ₺’ye 36 Ay %1,09 faizli kredi veya peşin alımlarda cazip indirimlerle müşterileriyle buluşuyor.

 
Haber Detayı

%0 Faizli Kredi Avantajı İle Baharın Tadını Fiat Egea İle Çıkartın!

03.05.2016

Bahar geldi! Yepyeni bir FIAT Egea ile bahara merhaba demek isteyenler için Mayıs ayına özel 30.000 TL’ye 15 ay %0 faizli kredi fırsatı...

 
Haber Detayı

Patronluk Kapasite Meselesi!

02.05.2016

5,4 m3 Yükleme Kapasitesiyle Sınıfının En İyisi.

 
Haber Detayı

FIAT 500X ONUN EKSTRASI ÇOK!

02.05.2016

Hep ekstrası olanı isteyenlere Fiat 500X!

 
Haber Detayı

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.