kampanyalar

 


  • Vodafone Esnaf abonelerine özel 1.000 TL indirim 0 km Fiat tüm ticari araç alımlarında geçerlidir.
  • Bu kampanya 1 Kasım 2016 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında katılımcı Fiat bayilerinde aktif Vodafone Esnaf aboneleri İçin geçerlidir.
  • Kampanya dahilindeki araç modelleri Doblo Combi, Doblo Cargo, Pratico, Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Fiorino Cargo, Fullback, Ducato Van, Ducato Kamyonet ve Ducato Minibüs modelleridir.
  • Kampanya şifresi, Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Fiat kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya Fiat yazıp 6666'ya SMS göndererek alınabilir. 6666’ya gönderilen SMS’ler ücretsizdir. Vodafone aboneleri aldıkları şifre ile telefon numaralarını Fiat bayilerinde satış yetkilisine söyleyerek ve şifreyi talep ettikleri telefon numarasına ait bir fatura ibraz ederek kampanyadan yararlanırlar. Şirket sahibi adına yapılacak alımlarda ilave olarak ticaret sicil gazetesi gösterilmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır.
  • En az bir fatura dönemi geçmiş aboneler kampanyadan yararlanabilir. Her bir abone kampanyadan kampanya süresince en fazla 1 defa faydalanabilir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
  • Kampanyada uygulanacak 1.000 TL indirim, kampanya dönemi boyunca Fiat’ın yapacağı tüm perakende indirimlere ek olarak Vodafone Esnaf aboneleri için geçerli olacaktır.
  • Bu indirim, perakende araç alımlarında geçerli olup, diğer özel satış ve filo indirimleriyle birleştirilemez.
  • Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.
  • Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı Fiat ve Vodafone'da saklıdır.

Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.