kampanyalar

 

Sınıfının en pratik kamyoneti Pratico her sokağa girer, her işin altından    kalkar. Üstelik Multijet motor teknolojisiyle her kilometrede tasarruf eder. Pratico, 31.290 TL peşin fiyatı* veya sıfır faizli kredi fırsatıyla işinizi de sağlama alır, cebinizi de..

 

 

 

 

* Fiat Pratico 1.3 90 HP Mjet E4 modeli için Ağustos ayı tavsiye edilen nakit kampanyalı anahtar teslim fiyatı olup trafik sigorta bedelini içermemektedir. Kredi kampanyalı alımlarda ve Fiat Pratico'nun diğer versiyonlarında tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı farklılık gösterebilir.

 ** 18 ay süre ile %0 faiz avantajı, 18.000 TL kredi ile 0 km Pratico alımlarında 31 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerlidir. Kredilerde bir kereye mahsus ve peşin olmak üzere, yasal vergiler dahil 550 TL dosya masrafı alınır. 18 ay vadede %0 faiz oranına ilişkin yasal vergiler dahil edilmiş yıllık maliyet oranı %4.06'dır. Fiat ve Fiat Finans önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.