kampanyalar

 


Fiat’ta Egea Sedan’da ÖTV Farkı Yok!
 
 
Fiat, cazip satın alma koşullarına Şubat ayında da devam ediyor. Fiat kampanya kapsamında 1.6 litre dizel motorlu ve üst donanım Egea Sedan versiyonlarında ÖTV farkını karşılıyor. Ayrıca Egea Sedan, Hatchback ve Egea Station Wagon araçlarda yüzde 20 bin 15 ay 0 faizli kredi avantajı da sağlıyor.
 
 
Şubat fırsatları kapsamında Egea Sedan için aylık yarısı peşin yarısı 770 TL taksitlerle geri ödeme imkânı sağlanıyor. Bununla birlikte Fiat, 1.6 litre dizel motorlu ve üst donanım Egea Sedan versiyonlarında ÖTV farkını karşılayarak ekstra satın alma kolaylığı sunuyor. Ayrıca Fiat Egea Sedan, Hatchback ile Egea Station Wagon araçlarda 20 bin 15 ay yüzde 0 faizli, 500X, 500L, 500 ile Linea, Punto, Panda modellerinde tüm vade ve tutarlarda yüzde 0.99 sabit faizli kredi avantajı sunuluyor.*.
 

Fiat 500 Ailesi ve Panda için özel fırsatlar
 
Fiat 500 Ailesi üyesi 500L modelinde, 7.750 TL’ye varan “Tüm Opsiyonlar Hediye” kampanyasını başlatan Fiat, Bi-color renk, panoramik cam tavan, Skydome açılır cam tavan, Hi-Fi ses sistemini de ayrıca hediye ediyor. Fiat showroomlarında yerini yeni alan 500X modellerinde ise 5.000 TL değerinde kampanya fırsatı sunuluyor. Fiat’ın vazgeçilmezi 500 modellerinde de Metalik Renk, Özel Pastel ve Özel Renk Hediye Kampanyası devam ediyor.
 
Yine Fiat’ın efsanevi modeli Panda’da 1.000-2.000 TL değerinde devam eden Yıl Sonu Kampanyası ile de cazip fırsatlar hız kesmeden devam ediyor.
 
Fiat Linea 49 bin 900 TL, Fiat Egea Sedan 56 bin 400 TL, Fiat Egea Hatchback 58 bin 900 TL, Fiat Egea Station Wagon 75 bin 300 TL, Fiat Punto 48 bin 900 TL, Fiat 500L 63 bin 900 TL ve Fiat 500X ise 69 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla otomobil severleri bekliyor.
 
Hemen bir FIAT showroom’una uğrayın Şubat ayında Aralık ayı fırsatlarını kaçırmayın.
 
Kredili alımlarda geçerli örnek kredi tablosu
 
 

*20 bin 15 ay %0 Faizli Kredi kampanyası 2016 model Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon araçlarda, tüm vade ve tutarlada %0,99 Sabit Faizli Kredi Kampanyası, 2016 model 500X, 500L, 500 ile Linea, Punto, Panda araçlarda geçerlidir.
** Tüm fiyat ve kampanyalar, 2016 model otomobillerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlar, 2016 model yılı araçlarda tavsiye edilen ATM başlangıç fiyatlarıdır.
Kampanya koşulları 21 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında katılımcı FIAT bayilerinde bir sonraki duyuruya kadar geçerlidir. FIAT haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve bir FIAT yetkilisi tarafından sizinle iletişime geçilmesi için buraya tıklayarak bilgi formunu doldurmanız yeterli.

Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.