kampanyalar

 

 
 
 
Şimdi Fiat otomobilinizin LPG dönüşümünü yetkili servislerde yaptırın, otogazınızı bir yıl boyunca %10 indirimle alın. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi garantisiyle içiniz hep rahat yola çıkın.

Puan Kampanyası Koşulları: Türkiye’de 01.12.2016 tarihi itibarıyla FIAT yetkili bayileri tarafından satışa sunulacak olan ve satışı yapıldıktan sonra FIAT tarafından yetkilendirilmiş servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 (sıfır) kilometre FIAT marka araçlarla Türkiye’de FIAT yetkili bayileri tarafından 01.01.2016 tarihinde ve sonrasında satılmış olan ve FIAT’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış olan ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş FIAT marka araç sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin, araç içerisinde bulunan AYGAZ YGS (Yakıt Güvence Sistemi) kartında yer alan numaradan Aygaz İletişim Hattı’nı araması ve sonrasında LPG dönüşümü yapılan araca ait ruhsat fotokopisi ve LPG dönüşümü yapılan araç içerisinde yer alan AYGAZ YGS kart numarasını faks (02164540201) veya e-posta (aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com) ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar Aygaz’a iletmesi gerekmektedir. Gerekli evrakların Aygaz’a iletilmesinden sonraki 2 (iki) işgünü içerisinde AYGAZ YGS karta otogazda kullanılabilir 50 TL puan yüklenecek ve AYGAZ YGS kart ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar toplam 3.000 TL'ye kadar her otogaz alıma %10 puan kampanyasından, ayrıca aşağıdaki ek koşulların yerine getirilmesi kaydıyla faydalanılabilecektir. AYGAZ YGS kartın %10 puan kazanabilmesi için LPG alımlarının AYGAZ YGS kartın kayıtlı olduğu ruhsatta yer alan plakayla yapılması gerekmektedir.

Puan kampanyası, Paro sistemine dahil olan ve kampanyaya katılan tüm Aygaz ve Mogaz istasyonlarında geçerli olacaktır. Puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ocak 2019’dur. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr ve www.fiat.com adresinden alabilirsiniz. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını gayrikabili rücu kabul etmiş sayılır. AYGAZ ve FIAT’ın kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi (YGS) Katılım Koşulları: AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi, Türkiye’de 01.01.2016 tarihinden sonra FIAT yetkili bayileri tarafından satılmış olan ve satışı yapıldıktan sonra FIAT tarafından yetkilendirilmiş servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 (sıfır) kilometre araçlar ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş FIAT marka araçlarda aşağıdaki koşullarda geçerli bir güvence sistemidir. AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’nden faydalanabilmek için tüketicilerin araç içerisinde yer alan AYGAZ YGS kartında yer alan numaradan Aygaz İletişim Hattı’nı araması ve sonrasında araç ruhsat fotokopisi ve LPG dönüşümü yapılan araç içerisinde yer alan AYGAZ YGS kart numarasını faks (02164540201) veya e-posta (aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com) ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar Aygaz’a iletmesi gerekmektedir. AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi, AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’nden faydalanacak araçların garanti süreleri veya FIAT tarafından verilmiş/uzatılmış garanti süreleri zarfında ve aracın periyodik bakımının FIAT standartlarında belirtildiği gibi eksiksiz olarak yapılmış olması, aracın genel LPG tüketiminin en az %80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından AYGAZ YGS Kart ile otogaz olarak yapmış olmaları ve arızanın LPG yakıtından kaynaklandığının FIAT yetkili servisleri tarafından tespit edilmesi durumunda geçerlidir. AYGAZ tarafından yapılacak plaka ve AYGAZ YGS kart incelemesinde, aracın genel tüketiminin (genel tüketim, FIAT tarafından aracın fabrika standartlarına göre açıklanmış tüketimiyle araç km’sinin çarpılmasıyla bulunur) en az %80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından alındığı ve diğer sistem koşullarına uygun olduğu tespit edilirse, araç AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi  içerisinde değerlendirilir. Aksi takdirde araçlar AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’nden yararlanamazlar. LPG haricinde benzin veya farklı bir yakıtın kullanımından kaynaklanabilecek arızalarla iklimsel koşulların TS EN 589’da belirtilen sınırların dışına çıkması durumunda oluşacak arızaların onarımıyla Fiat yetkili servisleri haricinde yapılacak tüm masraf ve harcamalar AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi kapsamı dışındadır.

AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi ile ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr adresinden alabilirsiniz. AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’ne katılım gösterenler tüm katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz’ın AYGAZ Yakıt Güvence Sistemi’ni durdurma, sona erdirme ve koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.