kampanyalar

 

Ducato Minibüs Eylül ayı boyunca uygun ödeme koşulları ve Takas İndirimi fırsatıyla Fiat showroom'larında. 0 faizli kredi* yada 17.500 TL indirim** ve 58.600 TL'den başlayan fiyatlarla.***

Okulların açılmasına az bir zaman kala, Fiat Ducato Minibüslerde 1.500 TL değerinde ön/arka kamera sistemi, "Okul Taşıtı" çıkarması ve arka kapı "Dur" lambasından oluşan "Okul Paketi" Fiat’tan hediye****. Üstelik 1.500 TL takas indirimi ile!

 

Ducato alırken de kazandırıyor, kullanırken de. Sizde bir Fiat showroom'una gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

Fırsatlar Fiat'ta, Fiat'la hayat yolunda!

 

 

* %0 faiz avantajı, 18.000 TL kredi ile Yeni Ducato Minibüs/Otobüs hariç 0 km tüm Ducato model araç alımlarında 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir. Kredilerde bir kereye mahsus ve peşin olmak üzere, yasal vergiler dahil 550 TL dosya masrafı alınır. 18 ay vadede %0 faiz oranına ilişkin yasal vergiler dahil edilmiş yıllık maliyet oranı %4.06'dır.

** Ducato Otobüs Okul 15 m3 2.3Multijet (20+1) modeli için Eylül ayı perakende tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden peşin alımlarda geçerli olan nakit kampanya oranına göre örnek olarak hesaplanmıştır. Kredili alımlarda ve Ducato Minibüs'ün diğer versiyonlarında indirim tutarı farklılık gösterebilir.

*** Ducato Minibüs City Line 15 m3 2.3MJET (13+1) modeli için Eylül ayı tavsiye edilen nakit kampanyalı anahtar teslim fiyatı olup trafik sigorta bedelini içermemektedir.

**** Ducato Okul Paketli Otobüs Servis’lerde okul paketi bedelinin karşılayacak şekilde ATM’de 1500 TL indirim uygulanacaktır.

Fiat ve Fiat Finans önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.​​


Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.