FIAT AUTONOMY İLE HAYAT YOLUNDA

Bedensel engellilere özel donanımlarıyla Fiat Autonomy, her ihtiyaca çözüm üretiyor, hayalinizdeki Fiat'ı güvenceyle sunuyor. Size de bu özgürlüğü yaşamak kalıyor.

AUTONOMY KİTLERİNİN KULLANILABİLECEĞİ FIAT MODELLERİ

Grande Punto
Punto Evo
Bravo
Doblo
Fiorino

Fiat Autonomy Programı, Fiat modelleri* ile engelleri arkanızda bırakıp yolculukların tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Bedensel engelliler için tasarlanmış kitler arasından sürüş stilinize ve kişisel gereksinimlerinize uygun olanı seçebilir, seyahatinizi daha konforlu ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Tüm özel donanımlar 2 yıl garantili olarak sunuluyor. Satış sonrasında da 7/24 Yol Yardım Hizmeti'yle destek hiç bitmiyor.

Fiat Autonomy Programı, vergi indirimi** ve ödeme kolaylıklarıyla cebinizi de düşünüyor.

TÜM ENGELLERİ ARKADA BIRAKIN

Fiat Autonomy kitleri her ihtiyaca cevap verebiliyor, hayalinizdeki otomobili Fiat güvencesiyle sunuyor. Size de tüm engellere yol verip özgürlüğü yaşamak kalıyor.

Tüm Fiat Autonomy kitlerinin özellikleri, kullanımları ve işlevleri hakkında detaylı bilgi almak için Fiat showroom'larına uğrayabilir veya fiat.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

* Grande Punto, Punto Evo, Bravo, Doblo ve Fiorino modelleri için geçerlidir.
** Motor hacmi 1.600 cc'yi aşmayan binek otomobillerde gerekli hukuki şartların sağlanması durumunda ÖTV ve MTV muafiyeti bulunmaktadır.


ENGEL TANIMAYAN FIAT AUTONOMY KİTLERİ

Sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi artıran Fiat Autonomy kitleri, her ihtiyaca uygun çözümler üretiyor.

Engel: Sağ Bacak Fonksiyonsuz
Çözüm: Sol Gaz Pedalı Kiti
Otomatik vitesli araçlarda kullanılmak üzere gaz pedalının sağdan sol tarafa alındığı sistemdir.

Engel: Her İki Bacak Fonksiyonsuz
Çözüm: Manuel Gaz ve Fren Kiti
Otomatik vitesli araçlarda gaz ve frenlemeyi manuel yapmaya olanak veren sistemdir.

Engel: Kollardan Biri Fonksiyonsuz
Çözüm: Infrared Kumanda Kiti
Otomatik vitesli araçlarda kullanılmak üzere yardımcı kumandaları direksiyon üzerinde toplayan infrared kumanda sistemidir.

Engel: Fonksiyonsuz Bir Kol ve Sol Bacak
Çözüm: Otomatik vitesli araç ve infrared kumanda sistemidir.

Engel: Fonksiyonsuz Bir Kol ve Sağ Bacak
Çözüm: Otomatik vitesli araçlarda sol gaz pedalı kiti ve infrared kumanda sistemidir.

Daha fazla bilgi için Fiat Autonomy üst yapım çözüm ortağımız Lamira firmasına ait www.lamira-easylife.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.