Fiat Ticari Araçlar, Kocaeli’den Van’a, Samsun’dan Erzurum’a 33 şehri ziyaret edecek.

26.09.2013

“Hayatı” ve “işleri” kolaylaştıran modelleriyle yükselişini sürdüren Fiat Ticari Araçlar, 2 aydan uzun sürecek “Fiat Ticari Araçlar Roadshow” kapsamında, yakıt ekonomisi ve dayanıklılığıyla takdir toplayan Ducato Kamyonet, Ducato Minibüs ve Pratico modellerini, 33 ilde, 38 Fiat bayisinin desteğiyle, tüketicilerle buluşturacak. İlk olarak İstanbul’da başlayan ve 2 aydan uzun sürede toplam 33 kenti ziyaret edecek etkinliğin son durağı Düzce olacak.

Haber Detayı

Survivor’ın Sevilen Yarışmacısı Doğukan Manço Fiat Freemont’unu Teslim Aldı

20.09.2013

Survivor’daki Zorlu Mücadelenin Yıldızı Doğukan Manço Fiat Freemont’unu Teslim Aldı!
Fiat’ın büyüklüğün tanımını yeniden yapan SUV’si Freemont, Birmot İstinye Showroom’da düzenlenen bir törende, Fiat Satış Direktörü Hüseyin Şahin tarafından Doğukan Manço’ya teslim edildi.

Haber Detayı

Türkiye’nin Tercihi Fiat’tan Fuarda Yeni Model Atağı!

31.10.2012

Fiat, 3 Yeni Modelle Fuarda Şova Çıkıyor! Çevreci teknolojileriyle olduğu kadar fiyat/fayda orantısında ön plana çıkan güçlü modelleriyle Türkiye’nin tercih ettiği otomotiv markası olarak dikkatleri üzerine çeken Fiat, 2012 İstanbul Autoshow Fuarı’nda tanıtacağı yeni modelleriyle ataklarına devam ediyor. Fiat Türkiye, küçük sınıfta yer alan ve şehir içi kullanım özellikleriyle efsaneleşen iç mekân sihirbazı modeli Panda’nın yeni nesliyle, Fiat Grubu’nun Chrysler Grubu’yla yaptığı ortaklığın simgesi haline gelen SUV özellikleri taşıyan başarılı modeli Fiat Freemont’u fuar kapsamında tanıtarak satışa sundu.

Haber Detayı

Fiat, Hafif Ticari Araçları ile Türkiye Turuna Başlıyor, Toplamda 41 İl Geziyor!

17.09.2012

Fiat Kamyonet Roadshow 2012 Başladı! Ürün yelpazesiyle yükselişini sürdüren Fiat, tüketicisiyle daha yakından buluşma hedefiyle organize ettiği kamyonet roadshow etkinliğine başladı. 14 Eylül tarihinde Antakya’dan yola çıkan Fiat Kamyonet Roadshow 2012, toplamda 41 ilde tüketiciyle buluşacak ve 1 Aralık tarihinde İstanbul’daki son ativiteye kadar birçok yerleşim birimini ziyaret edecek.Katılımcılar etkinlik süresince, Fiat Ducato’dan Fiat Pratico’ya, Fiat markalı hafif ticari araç modellerini test etme ve satın alma fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgi alma imkanına kavuşacaklar.

Haber Detayı

Fiat’tın Dijital 2012 Takvimine Web Oscarı!

22.06.2012

​Fiat’a Altın Örümcek Ödülü! Tüm dünyada öncü ve ilgi odağı olmayı başaran pazarlama iletişimi aksiyonları ile dikkat çeken Fiat, Türkiye’de de ödüllerle taçlandırılan öncü uygulamalara imza atarak fark yaratmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında www.2012fiattakvimi.com adresi üzerinde eğlenceli olduğu kadar benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Fiat’ın dijital 2012 takvimi projesi, 10. Altın Örümcek Ödülleri’nde Otomotiv kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Haber Detayı

Fiat Fiorino ve Fiat Doblo Classic’te Ekstra 1000 TL İndirim Fırsatı!

21.06.2012

​"ÖTV Yok" Diyen ve % 19’a Varan İndirimler Sunan Fiat’tan İlave Destek Kampanyası! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, yeni bir ticari araç almayı planlayan müşteriler için Haziran ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasına ilave verdiği indirim desteğiyle de dikkat çekiyor. İster kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix ve Fiat Doblo Classic Combi modelinde ekstra 1000 TL indirim daha yapan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor. 30 Haziran tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Haber Detayı

Fiat’tan Otomobil Alacaklara Haziran Ayında Yok Yok!

19.06.2012

​Otomobillerde % 18’a Varan İndirimler Sunan Fiat,% 0 Faizli Kredi Avantajıyla Dikkat Çekiyor! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Haziran ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir otomobil almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yeni Fiat Linea’dan Fiat Linea Classic’e, Fiat Punto’dan Fiat 500’e kadar tüm modellerinde nakit alımlarda farklı oranlarda indirim yapan Fiat Türkiye, % 18’e varan avantajlar sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Haber Detayı

Haziran’da Fiat Bravo Alanlara 1500 TL İndirim!

07.06.2012

Fiat’tan Bravo Modeline Özel Facebook Kampanyası! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, kompakt hatchback sınıfındaki modeli Fiat Bravo için Facebook üzerinde kurgulanan yeni bir indirim kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanya kapsamında Fiat Türkiye’nin Facebook sayfasında yer alan “Bravo Alana Bravo” uygulaması üzerinden “Bana Bravo” formunu doldurarak kampanya şifrelerini alan müşteriler, Fiat satış bayilerine gittiklerinde 1500 TL’lik indirimin sahibi oluyorlar.

Haber Detayı

Fiat’tan % 0 Faizle 3 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı Tam Gaz Devam Ediyor!

05.06.2012

Fiat “ÖTV Yok” Diyor, Ticari Araçlarda % 19’a Varan İndirimler Sunuyor! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Haziran ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İster kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor. 30 Haziran tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Haber Detayı

Fiat’tan % 0 Faizle 3 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı!

24.05.2012

Fiat Ticari Araçlar’dan ÖTV Bizden Kampanyası! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Mayıs ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İster kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlıyor. 31 Mayıs tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Haber Detayı

Tofaş'ın Geliştirip Ürettiği Fiat Fiorino'ya "Yılın Hafif Ticari Aracı" Ödülü!

18.05.2012

​Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında geliştirilerek üretilen ve 70’den fazla ülkeye ihraç edilen Fiat Fiorino, İngiltere’de “Van Fleet World” ödülleri jürisi tarafından “ Yılın En İyi Hafif Ticari Aracı” seçildi. Tüm dünyada “2009 Yılın Ticari Aracı” seçilen Fiat Fiorino’nun yenilikçi ve cazip özelliklerini bir kez daha kanıtlayan bu ödül ile ilgili Van Fleet World Editörü John Kendall, “Fiat, Türk yapımı Fiat Fiorino’nun lansmanını yaparak yepyeni bir pazarın önünü açtı. Ekonominin eriyip gittiği bir dönemde Fiat Fiorino gibi bir yeni modelin lansmanının yapılması, filoların resesyon küçülmesi ruhuna sahip olan modellere yönlenmesini sağladı.

Haber Detayı

5 bin 900 TL’yi Aşan İndirimlerleBenzinli Fiyatına Dizel Fiat Bravo Kampanyası !

15.05.2012

​Fiat’tan Bravo’ya Özendiren Kampanya! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, kompakt hatchback sınıfındaki modeli Fiat Bravo’nun tüm dizel motor seçeneklerinde geçerli olan ve 5 bin 900 TL’yi aşan indirimler sunduğu kampanyasına Mayıs ayında da devam ediyor. Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında dikkat çekici fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Bravo’nun Active Plus donanımlı 105 HP’lik ekonomik 1.6 litrelik Multijet motor seçeneği kampanya kapsamında 42 bin 920 TL’den; Dynamic Plus donanımlı 105 HP’lik dizel motorlu seçeneği 45 bin 820 TL’den ve Sports Style donanımlı 120 HP’lik 1.6 litrelik Multijet motorlu versiyon ise 51 bin 180 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Haber Detayı

Fiat’tan Plaj Seti Hediyeli Servis Kampanyası!

08.05.2012

​Fiat Türkiye, tatil sezonuyla birlikte yola çıkacak Fiat model sahiplerinin araçlarını yaz mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start verdi. 16 Haziran 2012 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, KDV dâhil 400 TL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç servis işlemi yaptıracak Fiat markalı araç sahiplerine Fiat logolu plaj seti hediye ediliyor. 

Haber Detayı

Yeni Fiat Punto'ya Yeni Motor Seçeneği!

07.05.2012

​​En Ekonomik Fiat Punto,
29 bin 500 TL'ye Türkiye'de!

2012 yılının ilk aylarında ülkemizde satışa sunulan yeni Fiat Punto’nun motor seçenekleri arasına 1.2 litre 69 HP'lik yeni bir benzinli motor seçeneği daha eklendi. Sadece Pop donanım seçeneğiyle 29 bin 500 TL'lik anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan 1.2 litrelik benzinli motorlu yeni Fiat Punto versiyonu, özellikle hem uygun fiyatı hem de şehir içi kullanımlarda dizel motorlara benzer paralellikte ekonomik yakıt tüketimi sunan motoruyla ön plana çıkıyor.

 

Haber Detayı

Fiat'tan 299 TL'ye Komple Oto Koruma Hizmeti!

29.04.2012

Ülkemizde Tofaş çatısı altında birçok başarıya imza atan Fiat’ın "Fiat Hizmetler" adı altında sunduğu gelişmiş ve yaygın satış sonrası faaliyetleri kapsamında Nisan ayı itibariyle yeni bir kampanyaya start verildi. Fiat’ın "Bahar Temizliği Kampanyası" kapsamında % 25 indirimle 299 TL'ye komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Detaylı iç temizlik ile boya koruma/çizik giderme ve motor temizleme hizmetleri sunan kampanya, 15 Mayıs'a dek devam edecek. ​

Haber Detayı

Fiat Ticari Araçlar'da 9 bin 500 TL'yi Aşan İndirim Kampanyası!

24.04.2012

Fiat'tan % 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı! Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Nisan ayında da etkin ve üstün satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilere sesleniyor. Fiat Türkiye'nin özellikle Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans'tan kredi kullanacak olan müşterilere 20 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında 2 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor. Bununla birlikte ister kredili ister peşin olarak Fiat Fiorino ve Fiat Doblo satın alacak müşterilere ekstradan 1000 TL'lik indirim yine Nisan ayı kampanyası kapsamında sunuluyor.

Haber Detayı

Fiat Çin'de de Atağa Kalkıyor, Pekin Fuarı'nda Yeni Sedan Modelini Görücüye Çıkartıyor!

16.04.2012

Fiat Çin'de de Atağa Kalkıyor, Pekin Fuarı'nda Yeni Sedan Modelini Görücüye Çıkartıyor! 23 Nisan'da kapılarını açacak olan Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı'nda yepyeni sedan modeli Fiat Viaggio ile boy göstermeye hazırlanan İtalyan otomobil üreticisi, yeni modelinin ilk öncü görsellerini yayınladı.

Haber Detayı

İsveç Posta İdaresi'nin Tercihi Yine Bursalı Fiat Fiorino Oldu!

28.03.2012

İsveç Posta İdaresi'nin Tercihi Yine Bursalı Fiat Fiorino Oldu!
İsveçliler Postalarını Taşımak İçin 2 Bin Adet Daha Fiat Fiorino Alacak!
2009 yılında İsveç Posta İdaresi "Svenska Posten"nin Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilerek hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino ile araç filosunu genişletme kararıyla ilgili Fiat'la imzaladığı sözleşme, 2015 yılına kadar uzatıldı. İlk etapta 3 bin adet Fiat Fiorino satın alınmasını içeren ve İsveç Posta İdaresi Svenska Posten ile Fiat Group Automobiles arasında imzalanan anlaşma, 3 yıl daha uzatılırken filoya 2 bin adet daha Bursalı Fiat Fiorino'nun katılmasına karar verildi. Böylece toplam 6 yıla yayılan bir süreçte Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilen 5 bin adet Fiat Fiorino alımını içeren anlaşma, "2009 Yılının Ticari Aracı" seçilen Fiat Fiorino'nun yenilikçi ve cazip özelliklerini bir kez daha kanıtlıyor.

Haber Detayı

Fiat'tan % 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı!

22.03.2012

Fiat'tan % 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı

Fiat Ticari Araçlar'da 9 bin 900 TL'yi Aşan İndirim Kampanyası!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Mart ayında da etkin ve üstün satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilere sesleniyor. Fiat Türkiye'nin özellikle Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans'tan kredi kullanacak olan müşterilere 20 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında 2 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

 

Haber Detayı

Avrupa'nın En Çevreci Otomobil Markası Yine Yeniden Fiat!

13.03.2012

Fiat Üst Üste 5. Kez Avrupa'nın En Çevreci Otomobil Markası Seçildi!

Fiat'tan Ekolojik Zafer!
Fiat, otomotiv verileri konusunda dünyanın en önemli hizmet sağlayıcısı konumundaki JATO tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre 2011 yılının en çevreci otomobil markası seçildi.

 

Haber Detayı

Avrupa Pazarı İçin Bursa'da Üretilen Fiat Doblo T-Jet Cenevre Fuarı'nda Tanıtıldı!

08.03.2012

​ Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Yeni Fiat Doblo'nun 7 koltuklu ve 120 HP'lik T-Jet motorlu versiyonu, 82. Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk kez görücüye çıktı. Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Yeni Fiat Doblo'nun 7 koltuklu ve 120 HP'lik T-Jet motorlu versiyonu, 82. Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk kez görücüye çıktı. Koç Holding ve Tofaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç, "Koç Grubu olarak Fiat ile 40 yılı aşan fevkalade uyumlu, her alanda hedeflenen sonuçlara ulaştığımız bir ortaklığımız, dostluğumuz var. Bugün 180 bin adedi aşkın ihracatı ve 2.6 milyar doları bulan ihracat rakamıyla sektör ihracatından yüzde 23 pay alan Tofaş, bu uyum sayesinde birçok markaya üretim yapmakta, gerek aldığı ödüller gerekse pazar payıyla başarılı sonuçlar almaktadır" dedi.

Haber Detayı

Fiat, "Büyük 500"ün Dünya Lansmanını 2012 Cenevre Otomobil Fuarı'nda Gerçekleştirdi!

06.03.2012

​Fiat'ın efsane modeli 500'ün hem minivan hem de SUV özellikleri taşıyan "500L" adını taşıyan yeni versiyonu, kapılarını 6 Mart'ta ilk olarak dünyanın dört bir yanından gelecek basın mensupları için açan 2012 Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı.

 

 

Haber Detayı